Lucid Rüya Forumu
Sevgili Lucider ! Popupm
Lucid Rüya Forumu
Sevgili Lucider ! Popupm
Lucid Rüya Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucid Rüyalar - Lucid Rüyalar Görme Taktikleri - Lucid Rüyalar Teknikleri - Lucid Rüyalar Mp3leri - Telkinli Mp3 Ler - Mp3 Telkinleri - Hipnoz Mp3leri - Oto Hipnoz - Ruyalar Alemi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgili Lucider !

3 posters
YazarMesaj
In Bloom

Sevgili Lucider ! Empty
MesajKonu: Sevgili Lucider !   Sevgili Lucider ! Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:30 pm

Ben Rüya görmeye çalışıyor , fakat gördüğümü hatırlayamıyorum . kendimi çok şartlıyorum . Ama olmuyor .
Ne yapabilirim ?
Castina

Sevgili Lucider ! Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili Lucider !   Sevgili Lucider ! Icon_minitimePerş. Mart 22, 2012 5:56 pm

In Bloom demiş ki:
Ben Rüya görmeye çalışıyor , fakat gördüğümü hatırlayamıyorum . kendimi çok şartlıyorum . Ama olmuyor .
Ne yapabilirim ?

rüya günlüğü tut gittikçe ilerleme sağlarsın ama hiç hatırlayamıyorsan unutkanlığı giderici haplar kullan örnek olarak B12 vitamini çok yararlıymış
zeycan26

Sevgili Lucider ! Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili Lucider !   Sevgili Lucider ! Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2015 2:52 pm

In Bloom demiş ki:
Ne yapabilirim ?

Evet diğerlerininde dediği gibi B12 vitaminini yatmadan 30 dk önce aksatmadan yutarsan çok işine yarayacaktır.

Sevgili Lucider !
1 sayfadaki 1 sayfası